У Львівській ОВА нагородили перевізників за значний вклад в обороноздатність України під час військової агресії росії

Напередодні Дня автомобіліста і дорожника в обласній адміністрації відзначили представників сфери.

Сьогодні, 28 жовтня, заступник начальника Львівської ОВА Юрій Бучко відзначив перевізників області. Їм вручили нагороди за високий професіоналізм, активну роботу, сумлінне виконання своїх посадових обов’язків, значний вклад в обороноздатність України під час військової агресії росії.

Юрій Бучко наголосив, що впродовж повномасштабного вторгнення перевізники Львівщини гідно виконують дві місії – розвозять та евакуюють ВПО, а також доставляють захисників у зони бойових дій.

«Коли розпочалась повномасштабна війна, ми зрозуміли, що транспортні перевезення – вже не бізнес чи підприємницька діяльність, це стало волонтерством. В певний період на львівський вокзал евакуювали понад 50 тисяч людей, яких мали розселити та, відповідно, розвезти впродовж доби. Якщо співставити цю кількість осіб з кількістю місць у автобусах, то це – сотня автобусів.

Люди, яких ми сьогодні нагороджуємо, розвозили ВПО безкоштовно, їх координувало управління транспорту та зв'язку Львівської ОВА. Не було жодної затримки під час перевезень – це перший напрям, за яким вони здійснювали діяльність. Другий напрям – водії відвозили військових на фронт, щоб ті захищали наші життя. Під час цих перевезень теж не було затримок», – підкреслив він.

За словами Юрія Бучка, перевізники Львівської області гідно виконують свою місію.

«Ми об'єдналися і довели, що можемо працювати заради перемоги. Кожен робить свою роботу – хтось бореться на фронті, а хтось доставляє транспортом продукти харчування, евакуйовує людей тощо», – додав заступник начальника ЛОВА.

Під час заходу нагородили не тільки водіїв, а й інспекторів управління патрульної поліції у Львівській області та працівників відділу державного нагляду (контролю) у Львівській області Державної служби України з безпеки на транспорті.