У Львівській ОВА нагородили переможців чемпіонату світу з кульової стрільби

Представникам Львівщини, які за підсумками змагань вибороли дві золоті медалі, вручили грошові сертифікати.

Сьогодні, 28 жовтня, начальник ЛОВА Максим Козицький відзначив грошовими винагородами Павла та Юлю Коростильових і їхніх тренерів за результати участі у чемпіонаті світу з кульової стрільби. Там спортсмени здобули дві золоті медалі. Чемпіони світу тренуються на навчально-спортивної базі літніх видів спорту Міністерства оборони України та у Львівській школі вищої спортивної майстерності.

У складі національної збірної команди України за звання чемпіонів світу боролися п’ятеро спортсменів Львівщини. Окрім двох золотих нагород, представники області отримали також одну срібну та дві бронзові.

«Ці медалі – це результат, яким пишається як наша область, так і вся країна. Навіть в час війни Україна демонструє неймовірні результати, нам буде за кого вболівати на найближчих Олімпійських іграх. Зі свого боку будемо намагатись зробити максимально сприятливі, наскільки це можливо в теперішній ситуації, умови для підготовки.

Виступаючи на міжнародних змаганнях, пам‘ятайте, що ви показуєте результат не лише за себе – ви виступаєте також за тих 154 спортсменів та тренерів, яких вбила росія і які більше ніколи не зможуть вибороти перемогу. Тому користуйтесь кожною нагодою нагадати світовій спільноті, що представникам держави, яка порушує всі міжнародні правила, не місце у світовому спорті», – наголосив Максим Козицький.

Довідка: з 13 по 25 жовтня 2022 року в м. Каїрі (Єгипет) відбувся чемпіонат світу з кульової стрільби, на якому змагались 1050 стрільців з 88 країн світу. Окрім медалей, на цих змаганнях розігрували у кожному олімпійському виді стрільби по чотири ліцензії на Олімпійські ігри-2024 у Парижі.

На цих змаганнях національну збірну команду України представляли 18 спортсменів, які посіли шосте загальнокомандне місце, здобувши три золотих, три срібних, три бронзових нагороди та дві ліцензії на Олімпійські ігри-2024 у Парижі.

У складі національної збірної команди України за звання чемпіона світу боролися: Павло Коростильов, Володимир Пастернак, Анастасія Німець, Юлія Коростильова та Олександр Галкін.

Відзначення спортсменів грошовими винагородами здійснюється у межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини, яку реалізує управління молоді та спорту Львівської ОВА.