У Львівській ОВА конкурсний комітет розглянув заявки перевізників

7 вересня відбулося засідання конкурсного комітету з розгляду конкурсних пропозицій та прийняття рішення про визначення переможця конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, що не виходить за межі території області.

Відповідно до регламенту проведення конкурсу в присутності перевізників-претендентів та членів конкурсного комітету відкрили конверти з позначкою № 2, в яких міститься інформація про те, на який об'єкт конкурсу подає документи перевізник-претендент, після чого в засіданні було оголошено перерву.

Згідно з оголошенням конкурсу, з 20 липня по 18 серпня 2022 року (включно) тривав прийом документів від перевізників-претендентів. Документи для участі в конкурсі подали 23 перевізники. Це 134 комплектів –документів. (Конверт № 1 та конверт № 2).

Голова обласного конкурсного комітету Юрій Бучко зазначив, що дату та час проведення наступного засідання комітету, на якому будуть прийняті рішення щодо результатів конкурсу, буде повідомлено.

Нагадуємо, що Львівська обласна державна адміністрація оголосила конкурс з перевезення пасажирів на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Львівської області (внутрішньообласні маршрути) у газеті «Львівська Пошта» від 20 липня 2022 року  № 29.  Організатором перевезень оголошено 120 об’єктів конкурсу.

40 об’єктів конкурсу – це приміські маршрути;

80 об’єктів конкурсу – це міжміські маршрути або окремі графіки міжміських маршрутів.

Конкурс проводять відповідно до вимог Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року
№ 1081 (із змінами та доповненнями).

Переглядів: 0