У Львівській області запровадили чіткіші графіки відключень електроенергії: головне за добу

Відповідно до графіка, електроенергію подаватимуть двічі на добу по 4 години, в інші години живлення відмикатимуть або можливо відмикатимуть.

Про це розповів начальник Львівської ОВА Максим Козицький. Він наголосив, що усіх споживачів області поділили на 3 групи. Розподіл відрізняється від того, який був раніше. Знайти свою групу, а також графік відключень можна за посиланням.

«Наші енергетики працюють цілодобово, щоб світло було в домівках кожного українця. Водночас весь час працюють окупанти, щоб занурити нас у темряву й холод. Ми все пройдемо, відновимо та відбудуємо, а poсiйських терористів поглине їхня ненависть, бажання знищувати та вбивати», – наголосив Максим Козицький.

Очільник області додав, що повітряну тривогу на Львівщині оголошували один раз – 1 грудня о 14:23. Була загроза ракетних ударів з літаків із території білорусі. Небезпека не справдилась.

Окрім цього, двома евакуаційними потягами на Львівщину прибула ще 81 людина, одним автобусом – 12 ВПО.

Чотирма поїздами зі Львівщини у Перемишль вирушили 515 осіб. ▪️На всіх переходах у Львівській області на виїзд за добу оформили 18 тисяч 506 людей. На в‘їзд – 14 тисяч 555 українців.

Також, поліція області опрацювала 1257 звернень щодо підозрілих людей та об’єктів.

Переглядів: 0