У Львівській області триває інформаційна кампанія про військову службу за контрактом у ЗСУ

Під час укладання першого контракту виплачується одноразова грошова винагорода.

Львівський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки запрошує на військову службу за контрактом у Збройних Силах України.

Під час укладання першого контракту виплачується одноразова грошова винагорода, у розмірах:

  • Особам рядового складу - 8 розмірів прожиткового мінімуму, яка складає (20 064 гривень).
  • Особам сержантського і старшинського складу - 9 розмірів прожиткового мінімуму, яка складає (22 572 гривні).

Також можна отримати підйомну допомогу в розмірі місячного грошового забезпечення на військовослужбовця і 50% місячного грошового забезпечення на кожного члена сім’ї, яка переїжджає з ним на нове місце служби в інший населений пункт, або у зв’язку з передислокацією військової частини.

Серед переваг військової служби за контактом: можливість кар’єрного росту та гарантоване підвищення щомісячного грошового забезпечення у ході просування по службі.

Особи сержантського і старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом, мають освітній ступінь вищої освіти не нижче бакалавра, направляються на курс військової підготовки за напрямом, що відповідає профілю службової діяльності, з урахуванням потреби в офіцерах такої спеціальності можуть призначатися на посади, що підлягають заміщенню особами молодшого офіцерського складу, з подальшим присвоєнням офіцерського звання.

Військовослужбовці, які проходять військову службу за контрактом, мають право навчатися без відриву від військової служби у вищих військових навчальних закладах, військових навчальних підрозділах вищих навчальних закладів, а у разі відсутності можливості підготовки за спеціальностями у цих навчальних закладах, - в інших вищих навчальних закладах з метою здобуття вищої освіти.

За більш детальною інформацією можна звернутись у ваш РТЦК та СП по місцю реєстрації або за вказаним номером телефону 0 (67) 735 40 07.

Переглядів: 0