У Львівській області розпочався відбір інвесторів на впровадження електронного квитка у міжміських та приміських автобусних маршрутах

5 інвестиційних компаній подали пакети документів для участі у відборі.

Сьогодні, 20 вересня, відбулося перше засідання конкурсної комісії з відбору інвестора (оператора) для впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду у приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування Львівської області незалежно від форми власності.

«Сьогоднішнє засідання конкурсної комісії є першим та вкрай важливим для початку активної роботи над вибором інвестора, який стане оператором автоматизованих систем обліку оплати проїзду у приміських та міжміських автобусних маршрутах нашої області. Нам вкрай важливо зробити оплату проїзду легким процесом, який передбачатиме розрахунок в автобусах у безготівковому вигляді, адже саме цей вид розрахунку в транспорті є надзвичайно актуальним та зручним», — сказав під час відкриття засідання заступник начальника Львівської ОВА Юрій Бучко.

Відповідно до регламенту проведення конкурсу, у присутності конкурсної комісії відкрили конверти з документами для участі в конкурсі та дослідили їхній вміст на відповідність встановленим вимогам. Опісля в засіданні оголосили перерву для опрацювання матеріалів та скерування запитів до профільних служб.

«Наша мета показати усій країні, як може відбуватися оплата проїзду у міжміському та приміському транспорті. Ми хочемо створити зручний сервіс для усіх жителів та гостей Львівщини. Робимо ми це вперше в Україні на рівні області. Це стане хорошим прикладом для інших областей та органів місцевого самоврядування», — додав у межах засідання заступник начальника з питань цифровізації Львівської ОВА Олександр Кулепін.

Нагадаємо, Львівська обласна військова адміністрація в газеті «Львівська Пошта» 3 серпня 2022 року оголосила конкурс з відбору інвестора (оператора) для впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду у приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування Львівської області.

Приймали документи для участі в конкурсі з 3 серпня до 9 вересня включно. За цей час 5 інвестиційних компаній подали пакети документів для участі у відборі: ТОВ «МД Софт»; ТОВ «Смарт-Тікет Технолоджи; ТОВ «Гіс-Сервіс»; ТзОВ «Ізі софт» та ТзОВ «Центральний маршрутизатор».

Переглядів: 0