У Львівській області провели понад 2 мільйони щеплень проти коронавірусної інфекції

На Львівщині продовжують вакцинувати населення проти коронавірусної інфекції. Станом на сьогодні в області провели 2 млн 147 тисяч 909 щеплень проти коронавірусної інфекції.

З цієї кількості першою дозою щепили – 1 049 817 людей, другою – 1 026 905, додатковою дозою – 499 та бустерною – 70 688.

«Попри війну з нашим ворогом ми не зупинятимемось та продовжуємо вакцинацію. Хочемо, щоб якомога більше осіб підсилили свій імунітет. Адже війни та хвороби завжди співіснували та вражали велику кількість осіб. Зараз у нашій країні зіткнулися два нищівних лиха: пандемія та війна, тому враховуючи ситуацію, яка сприяє поширенню інфекційних хвороб, варто вберегти себе та своїх рідних. Виберіть зручний для себе час: прийдіть і провакцинуйтесь!», –  наголосив директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОВА Орест Чемерис.