У Львівській області на 21% збільшились надходження податку на доходи фізичних осіб до бюджету

Львівщина поступово нарощує темпи фінансово-економічного розвитку області. Як повідомили у департаменті фінансів облдержадміністрації сфера підприємництва продовжує покращувати динаміку сплати до бюджету податку на доходи фізичних осіб.

Так, за 7 поточних місяців бізнес перерахував бюджету податку на 21 % більше у порівнянні з січнем-липнем минулого року. Торік за перші 6 місяців цей показник становив 19 %, за 5 місяців – 16 %, за 4 – 12 %.

«На відміну від першого кварталу, останні 4 місяці сфера підприємництва випереджає «бюджетників» за темпами зростання обсягів сплаченого податку. Це дає змогу очікувати ще більше зростання в наступних звітних періодах та в підсумку виконання річних планових завдань», - розповів голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький.

Загалом у січні-липні бізнес поповнив бюджет області податком на доходи фізичних осіб на 4,6 млрд грн, а бюджетна сфера – на 2,7 млрд грн.