У Львівській області діють віялові відключення електропостачання: перелік населених пунктів

Станом на 09:30 год 26 жовтня сотня населених пунктів Львівщини залишилась без електропостачання. Усе через графік аварійних відключень на території області.

Графіки створили за групами. До якої групи належить ваше помешкання, можна дізнатись на сайті Львівобленергоhttps://poweroff.loe.lviv.ua/

Зараз сторінка працює у тестовому режимі, інформацію постійно доповнюють. Ці графіки вводять тільки тоді, коли надходить розпорядження від НЕК "Укренерго" - NPC Ukrenergo. Це залежатиме від оперативної ситуації в енергосистемі України.

Де на Львівщині немає електроенергії станом на 09:30 за інформацією Львівобленерго:

1) Львівська ОТГ:

м. Львів:

  • Бобинського В.,
  • Вилітна
  • Височана С.
  • Кривчицька Дорога
  • Кучера академіка
  • Метлинського A.
  • Навої А.
  • Піскова
  • Туркменська та ін.;
  • с.ВОЛЯ-ГОМУЛЕЦЬКА
  • с.Підрясне
  • с.Рясне-Руське

2) Івано-Франківська ОТГ:

  • Івано-Франкове
  • Бірки
  • Буда
  • Великі Гори
  • Верхутка
  • Домажир
  • Дубровиця
  • Жорниська
  • Задебрі
  • Кожичі
  • Лісопотік
  • Лозино
  • Озерське
  • Рокитне
  • Середній Горб
  • Ставки
  • Страдч,
  • Турича
  • Ясниська.

3) Бібрська ОТГ: Великі Глібовичі.

4) Боринська ОТГ:

  • Бітля,
  • Буковинка
  • Верхнє
  • Верхнє Висоцьке
  • Закичера
  • Зворець
  • Карпатське
  • Комарники
  • Нижня Яблунька
  • Яворів.
  • Дрогобицький

5) Бориславська ОТГ: Борислав.

6) Бродівська ОТГ:

  • Білявці
  • БЕРЛИН
  • БОВДУРИ
  • БОРДУЛЯКИ
  • Броди
  • ГАЇ-ДІТКОВЕЦЬКІ
  • ЗБРУЇ
  • КЛЕКОТІВ
  • КОНЮШКІВ
  • КУТИЛІ
  • СОВЕЛА
  • ГОДІВ
  • Мідне
  • МОНАСТИРОК
  • Піски
  • ПАНЬКОВА
  • СТАНІСЛАВЧИК
  • Шнирів
  • ЯЗЛІВЧИК

7) Буська ОТГ:

  • Вербляни
  • Волуйки
  • Гаївське
  • Грабово
  • Заводське
  • Йосипівка
  • Кути
  • Лісок
  • Новосілки
  • Ожидів
  • Олесько
  • Павлики
  • Старий Милятин
  • Теребежі
  • Хватів
  • Циків
  • Чішки

8) Великолюбінська ОТГ: Великий Любінь.

9) Городоцька ОТГ:

  • Артищів
  • Велика Калинка
  • Вовчухи
  • ГОДВИШНЯ
  • Городок
  • ДОБРЯНИ
  • ДОЛИНЯНИ
  • Керниця
  • ЛЮБОВИЧІ
  • ПІДМОГИЛКА
  • Угри
  • СТОДІЛКИ
  • Черляни
  • Черлянське
  • Передмістя.

10) Давидівська ОТГ: Давидів та Кротошин

11) Добромильська ОТГ: Дроздовичі та Стороневичі

12) Добросинсько-Магерівська ОТГ:

  • БІРКИ
  • ГАЛАСІ
  • ГОРОДЖІВ
  • ДУМИЧІ
  • ЗАМОК
  • КАМ'ЯНА ГОРА
  • МАГЕРІВ
  • МОНАСТИРОК
  • Підлісс
  • Погарисько
  • Хитрейки
  • Цитуля.

13) Дрогобицька ОТГ:

  • БІЙНИЧІ
  • БИКІВ
  • Бистриця
  • БРОНИЦЯ
  • Верхні Гаї
  • ГЛИННЕ
  • Дережичі
  • Дрогобич
  • Лішня
  • МЕДВЕЖА
  • Монастир
  • Дережицький
  • Монастир
  • Лішнянський
  • Нижні Гаї
  • Новошичі
  • ОРТИНИЧІ
  • Почаєвичі
  • Стебник
  • УНЯТИЧІ.

14) Жовківська ОТГ:

  • ЗАМОЧОК
  • КРОПИК
  • ЛЮБЕЛЯ
  • МАЙДАН
  • Поляни
  • Туринка
  • ШКОЛЯРІ

15) Жовтанецька ОТГ: Вихопні та Грабовець.

16) Заболотцівська ОТГ: Заболотці, Ражнів та Руда-Брідська.

17) Золочівська ОТГ:

  • Єлиховичі
  • Гавареччина
  • Городилів
  • Діброва
  • Жуличі
  • Золочів
  • Підгородне
  • Плугів
  • Струтин
  • Хильчиці
  • Ясенівці

18) Комарнівська ОТГ: Березець

19) Козівська ОТГ: Риків.

20) Лопатинська ОТГ: Підмонастирок, Пустельники.

21) Яворівська ОТГ:

  • Вовча Гора
  • Коханівка
  • Липина
  • НАГАЧІВ
  • СЕМИРІВКА
  • Яворів

22) Шегинівська ОТГ:

  • БАЛИЧІ
  • БИКІВ
  • Великі Новосілки
  • Конюшки
  • ЛИПКИ
  • МАЛІ НОВОСІЛКИ
  • Мишлятичі
  • ТОЛУКОВИЧІ
  • ТЩЕНЕЦЬ

23) Судово Вишенська ОТГ: Судова Вишня

24) Турківська ОТГ:

  • Ільник
  • Завадівка
  • Закіпці
  • Ліктів
  • Лосинець
  • Мала Волосянка
  • Мельничне
  • Радич
  • Розлуч
  • Стоділка
  • Турка
  • Явора

25) Трускавецька ОТГ: Станиля та Трускавець

26) Східницька ОТГ: Гута, Новий Кропивник та Східниця

27) Стрийська ОТГ:

  • Стрий
  • БРАТКІВЦІ
  • ВІВНЯ
  • Великі Дідушичі
  • ГОЛОБУТІВ
  • ДІБРОВА
  • ДОБРІВЛЯНИ
  • ЗАВАДІВ
  • ЗАПЛАТИН
  • Кавське
  • ЛАНІВКА
  • Нежухів
  • Райлів

28) Старосамбірська ОТГ:

  • БАЧИНА
  • МОРОЗОВИЧІ
  • Старий Самбір
  • Стрільбичі
  • Торгановичі

29) Новокалинівська ОТГ: Бабина

30) Самбірська ОТГ: Самбір

31) Рава-Руська ОТГ: Волиця та Гійче

32) Перемишлянська ОТГ:

  • ВИШНІВЧИК
  • Дунаїв
  • Курний
  • ЛИПІВЦІ
  • ЛОНІ
  • Підсмереки
  • ПЛЕНИКІВ
  • Чемеринці
  • СОЛОНКА

33) Підкамінська ОТГ:

  • БАТЬКІВ
  • ВЕРБІВЧИК
  • Горбанівка
  • ДУДИН
  • ЛУКАШІ
  • МАРКОПІЛЬ
  • МЕЖИГОРИ
  • МИКИТИ
  • НАКВАША
  • НЕМ'ЯЧ
  • ОРИХІВЧИК
  • ПІДКАМІНЬ
  • ПОПІВЦІ
  • ТЕТИЛЬКІВЦІ
  • ЧЕРНИЦЯ
  • ШИШКІВЦІ

34) Новояворівська ОТГ:

  • ДОБРОСТАНИ
  • Кам'янобрід
  • Когути
  • МОЛОШКОВИЧІ
  • Солиги
  • Стадники
  • Стені
  • Шкло

35) Мостиська ОТГ:

  • АРЛАМІВСЬКА ВОЛЯ
  • БЕРЕГОВЕ
  • Буховичі
  • Гостинцеве
  • ДОБОЩІВКА
  • ДУБИНКИ
  • ЗАВАДІВ
  • Завада
  • Заверхи
  • Загорби
  • Заріччя
  • Королин
  • КРИВ'ЯКИ
  • КРИСОВИЧІ
  • ЛИПНИКИ
  • МАЗУРИ
  • МАКСИМЦІ
  • Малнів
  • Малнівська Воля
  • МАРТИНИ
  • МЕЛЕШКИ
  • Мостиська
  • НАГІРНЕ
  • ПІСОК
  • ПИХИ
  • РОЖАКИ
  • Санники
  • Слабаш
  • Старява
  • СТРІЛЕЦЬКЕ
  • Твіржа
  • Хоросниця
  • Черневе
  • Чишки

36) Моршинська ОТГ:

  • Баня Лисовицька
  • Воля Задеревацька
  • ДОВГЕ
  • ЗАДЕРЕВАЧ
  • Лисовичі
  • МОРШИН
  • Пила
  • СТАНКІВ
  • ФАЛИШ

37) Меденицька ОТГ:

  • ВОЛОЩА
  • ВОРОБЛЕВИЧІ
  • ГОРОДКІВКА
  • ДОВГЕ
  • ЛІТИНЯ
  • ЛЕТНЯ
  • РОЛІВ
  • Солонське
Переглядів: 0