У Львівській обласній клінічній лікарні прооперували двох пацієнток за допомогою ефективної технології

В межах візиту лікарів-аритмологів з київської клініки «Феофанія» у ЛОКЛ прооперували пацієнток з порушенням серцевого ритму

Дві жінки потребували малоінвазивної маніпуляції – катетерної радіочастотної абляції (РЧА) аритмій. РЧА серця є однією із ефективних процедур, яку проводять у випадку розвитку різноманітних порушень серцевого ритму.

Перша пацієнтка, із синдрому WPW (Wolf-Parkinson-Wite), декілька років тому вже перенесла подібну операцію в одній з клінік Києва.

Проте, через декілька тижнів аритмія повернулась, тому лікарі повторно перевірили ефективність втручання ще в операційній.

Друга хвора, із атріо-вентрикулярною вузловою тахікардією, декілька років потерпала від приступів прискореного серцебиття, які майже не усували медикаменти.

У неї також вилучили субстрату аритмії (додаткового нервового шляху в серці) методом РЧА. Обидві операції пройшли успішно.

Нагадаємо, ще з 2021 року у ЛОКЛ допомагають пацієнтам катетерними РЧА – для цього є відповідне обладнання та фахівці.

Важливо, що така вузькоспеціалізована медична допомога є доступною і кардинально поліпшує якість та тривалість життя пацієнтів із порушеннями ритму серця, знижує соціально-економічну напругу і витрати коштів на лікування, реабілітацію та ресоціалізацію хворих.

Переглядів: 0