У Львівській філармонії стартував фестиваль «BACH CONTEMPORARY»: програма заходу

Концерти супроводжують візуалізаціями від художниці-імпровізаторки, яка зображає образи та настрої композицій.

Вчора, 12 січня, у Львівській національній філармонії імені Мирослава Скорика відбулось відкриття фестивалю «BACH CONTEMPORARY», де слухачі змогли насолодитись вишуканою класикою композиторів із різних куточків світу та епохальними музичними хітами останніх років.

Особливою ознакою фестивалю є те, що концерти супроводжують візуалізаціями від художниці-імпровізаторки Ольги Куц, яка із допомогою різних технік (графіка, живопис) зображатиме образи та настрої композицій, що звучатимуть.

Ініціатором створення і проведення фестивалю, а також його директоркою є українська органістка Олена Мацелюх.

Програма фестивалю:

Bach Contemporary. Іспанська класична гітара 

Дата та час: 16 січня, 18:00.

Місце: Концертний зал Людкевича.

Друга подія фестивалю «Bach Contemporary» здивує ще більше, оскільки наша музична подорож  сягатиме теплої та сонячної Іспанії! У виконанні гітариста Андрія Остапенка прозвучать різноманітні твори для класичної іспанської гітари: від старовинних бальних танців до запальних танго та скерцо.

Bach Contemporary. Драма і танець

Дата та час: 17 січня, 19:00.

Місце: Концертний зал Людкевича.

Бах і трошечки більше. В третій події фестивалю, до Баха доєднаються: Шопен, Дворжак, Брамс, Брамс, Барвінський, Равель, Скорик, Штамм та Монті.

Квитки можна придбати за посиланням.

4 Пори Року & Christmas Joy

Дата та час: 20 січня, 18:00.

Місце: Концертний зал Людкевича.

Звучатиме ця оркестрова композиція у транскрипції для скрипки та органа, яку здійснив корифей львівського органного мистецтва і майстер-будівничий Віталій Півнов. Скрипка, орган, чудові візуальні картини, що творитимуться в режимі реального часу та поетичні сонети  – чи можна знайти кращий рецепт для незабутнього зимового вечора?

Квитки можна придбати за посиланням.

Bach & Rock Organum

Дата та час: 22 січня, 18:00.

Місце: Концертний зал Людкевича

Орган, фортепіано, вокал, ударні та камерний оркестр об’єднаються під орудою Сергія Лихоманенка – українського музиканта, дириґента і продюсера. Епохальні хіти, які на стадіонах щоразу здіймають в повітря мільйони рук в єдиному пориві, точно не залишать часу для нудьги! Ми впевнені, що ця подія залишить незабутні й яскраві спогади про перші дні 2023 року.

Переглядів: 0