У Львівській ОДА шукають кадри

Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської облдержадміністрації оголошує конкурс на зайняття вакантноїпосади державної служби категорії «В»:

спеціаліста відділу міжрегіональної співпраці та протокольного забезпечення управління міжнародного співробітництва та євроінтеграції Департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва.

Вимоги до кандидатів на посаду державної служби категорії «В»:

наявність вищої освіти не нижче ступеня  молодший бакалавр, бакалавр;
вільне володіння державною мовою;
володіння іноземною (англійською) мовою на рівні «B2» та вище;
професійні знання;
якісне виконання поставлених завдань;
командна робота та взаємодія;
технічні вміння та особистісні компетенції.

Документи, необхідні для участі в конкурсі:

1.  Копія паспорта громадянина України.

2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної служби (за формою згідно з додатком 2 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби), до якої додається резюме у довільній формі.

3.  Письмова заява, в якій повідомляє, що до нього (неї) не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», і надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно нього (неї), відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки.

4.  Копія (копії) документа (документів) про освіту.

5. Оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

6. Заповнена особова картка встановленого зразка (затверджено наказом Національного агентства України з питань державної служби  від 05.08.2016  №156);

7. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік (надається у вигляді роздрукованого примірника заповненої декларації на офіційному веб-сайті НАЗК).

Документи подаютьсяза адресою: м. Львів,вул. Винниченка, 18, каб.111, тел.: 032 261 30 78, контактна особа – Анна Мельник.

Термін подання документів: 15 днів з дня оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби, а саме,до 1 листопада 2018 року 18 год. 00 хв.

Перший етап конкурсу (тестування на знання законодавства) відбудеться ­­­6 листопада 2018 року о 11.00 год. за адресою: м. Львів, вул. Винниченка,18(учасникам конкурсу при собі необхідно мати паспорт громадянина України або інший документ, який посвідчує особу та підтверджує громадянство України).

Детальніша інформація про умови конкурсу за посиланням

Переглядів: 157