У Львівській ОДА обговорили ситуацію на підприємствах-банкрутах

24 квітня, у Львівській ОДА відбулась нарада під керівництвом голови Львівської ОДА Олега Синютки щодо стану справ на підприємствах, які суд визнав банкрутами.

Про ситуацію, що склалась на підприємствах-банкрутах доповіли начальник Головного територіального управління юстиції у Львівській області Ярослав Жуковський та Начальник Головного управління ДФС у Львівській області Ігор Кондро. Участь у нараді також взяли представники відповідальних державних структур та арбітражні керуючі підприємств-боржників.

Під час наради арбітражні керуючі підприємств-боржників надали інформацію про хід провадження у справах про банкрутство, проблемні питання та вжиті заходи, спрямовані на погашення заборгованості із заробітної плати.

За результатами наради визначили шляхи співпраці органів державної влади та арбітражних керуючих для прискорення процесу погашення заборгованості із виплати заробітної плати та до Державного бюджету України, голова Львівської ОДА надав відповідні доручення.