У Львові відбулось масштабне свято з нагоди Міжнародного дня сліпих

13 листопада, у Міжнародний день сліпих, в приміщенні офісу ГО ЛОО УТОС та спеціалізованої бібліотеки для незрячих організували свято «Ми серед вас». Захід присвячений ювілею, а саме 80-річчю «Львівської обласної організації Всеукраїнської організації інвалідів «Українське товариство сліпих».

Присутні мали змогу ознайомитися з тими напрямками роботи, які проводить організація для осіб з порушенням зору. Зокрема, це проведення соціально-психологічних тренінгів, заняття в кімнаті фізичної реабілітації та комп’ютерному класі, майстер-клас з виготовлення виробів з бісеру, ознайомлення з системою брайлівського письма та виставкою творчих робіт незрячих, екскурсія музеєм тифлотехніки. Гості також скуштували смаколиками галицьких незрячих господинь та взяли участь у квесті.

Привітав гостей та організаторів заступник голови Львівської облдержадміністрації Тарас Грень, який подякував членам громадської організації за активність, небайдужість та жертовну працю.

Опісля, у приміщенні спецбібліотеки за підтримки департаменту соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації відбувся обласний фестиваль авторської пісні та поезії. У складі журі – співак-виконавець і композитор Назар Савко, керівник у ГО «Рутенія-нова», авторка і виконавиця пісень у жанрі співаної поезії Наталія Криничанка, поетеса, сценаристка, перекладачка, літературний критик та громадська діячка Юлія Курташ-Карп.

Зазначимо, що Міжнародний день сліпих- всесвітня дата, покликана привернути увагу суспільства до тих, хто назавжди втратив зір. Цей день з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я щорічно відзначається 13 листопада.

Переглядів: 17