У Львові розпочався Всеукраїнський тренінг «Ефективний менеджмент молодіжних центрів»

Сьогодні, 18 листопада, у готелі «Гелікон» розпочалось перше всеукраїнське спеціалізоване навчання щодо фінансового менеджменту молодіжних центрів, яке триватиме 2 дні.

Основна мета тренінгу - формування в учасників розуміння фінансової стратегії молодіжного центру та надання практичних навичок на залучення підтримки від приватного сектору та громади, визначення послуг які може надавати комунальний та громадський центр.

Тренінг об'єднав представників молодіжних центрів, просторів, хабів, інститутів громадянського суспільства із всієї України, а саме із Львівської, Київської, Харківської, Дніпропетровської, Вінницької, Рівненської, Волинської, Івано-Франківської, Донецької, Черкаської, Чернігівської, Полтавської, Чернівецької, Хмельницької, Тернопільської, Луганської областей.

Навчання відбувається у форматі семінару з презентаціями діючих та ефективних кейсів роботи молодіжних центрів.

Зазначимо, що сьогодні програма включає в себе 4 сесії, кожна з яких порушує такі основні питання: фінансова стратегія молодіжного центру та як її зробити; фандрейзинг: чим ми цікаві бізнесу і як залучитися підтримкою приватного сектору; краундфандинг: як залучати кошти від громади та наших бенефіціарів. 10 простих лайфхаків; які платні послуги може надавати комунальний та громадський центр.

Декотрі з цих сесій для кращого розуміння та детального поглиблення ключових тем відбуваються у форматі групової роботи.

Зокрема у порядку сесії «Що таке фінансова стратегія молодіжного центру?» Оксана Ємшина розказала про фінансове планування і стратегію залучення коштів, показала зразки уже існуючих стратегій та їх виконання та навчила учасників як писати – cash flow  - усі наявні витрати і доходи центру.

Організатори: департамент молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України, департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА, Львівський обласний молодіжний центр, ГО «Молодіжна Платформа».

Переглядів: 34