У Комарнівській громаді запрацював сучасний Центр надання адміністративних послуг (фото)

Він обслуговуватиме майже 14 тисяч жителів громади та надаватиме понад 200 послуг.

Сьогодні, 22 грудня, у Комарно відкрили сучасний Центр надання адміністративних послуг. ЦНАП облаштували на базі приміщення колишньої дитячої поліклініки.

Загальна вартість проєкту з реконструкції будинку складає – 1,5 млн гривень. З них майже 930 тисяч — кошти субвенції з обласного бюджету та ще 518 тисяч з місцевого бюджету. Разом з тим майже мільйон гривень виділили, аби забезпечити ЦНАП необхідними технічними засобами.

На церемонію відкриття Центру завітали заступник голови Львівської облдержадміністрації Олександр Кулепін, начальниця відділу розвитку надання адмінпослуг управління з питань цифрового розвитку Львівської ОДА Галина Тупісь та голова Львівської РВА Христина Замула.

«Минулого року ми мали більше можливостей для того, щоб працювали над відкриттям ЦНАПів, в нас була більш планова робота. У 2022 році відкриття нових місць – це промінь надії, навіть в непростий час ми продовжуємо вкладати гроші в розвиток країни. Комарнівська громада дуже швидко реалізувала цей проєкт, тому ми маємо чудовий результат. ЦНАПи – це про те, щоб людям було легко комунікувати з органами місцевого самоврядування, з органами влади. Я радий, що нам вдалось об'єднати два бюджети: місцевий і обласний та реалізувати проєкт, який допомагає осучаснювати нашу країну», – зазначив заступник начальника Львівської ОВА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Олександр Кулепін.

В межах заходу Комарнівська міська рада нагородила Олександра Кулепіна та Галину Тупісь почесними подяками за активну громадянську позицію, підвищення стандартів надання адміністративних послуг, співпрацю та допомогу під час реалізації проєкту реконструкції ЦНАПу у м. Комарно.

Працівники сучасного ЦНАПу надаватимуть понад 200 адміністративних послуг для майже 14 тисяч жителів Комарнівської громади.

Серед доступних послуг: реєстрація актів цивільного стану, реєстрація місця проживання, речових прав на нерухоме майно, реєстрація бізнесу, послуги у сфері земельних відносин та архітектурно-будівельної діяльності. А також послуги захисту прав та інтересів дітей, соціальні послуги тощо.

Разом з тим на базі старостинських округів громади функціонують 8 віддалених робочих місць адміністраторів ЦНАПів, де надаватимуть найзатребуваніші послуги, наприклад — реєстрація місця проживання.

ЦНАП працює за адресою: м. Комарно, вул. Січових Стрільців, 14.

До слова, на Львівщині налічується 73 територіальні громади. Станом на зараз в області функціонують 58 Центрів надання адміністративних послуг.

Переглядів: 0