У Комарнівській громаді розпочинають роботу зі створення молодіжного центру

Представники управління молоді та спорту Львівської ОВА та Львівського обласного молодіжного центру днями зустрілись з керівництвом Комарнівської міської ради.

Раніше таку ж зустріч проводили з керівництвом Рава-Руської громади. Виїзди у громади покликані налагоджувати тісніший діалог між ОВА та органами місцевого самоврядування щодо розвитку молодіжної політики та запускати процес створення молодіжних центрів як комунальних закладів міських чи селищних рад.

«Ми були вражені почути те, що при будь-якому розвитку подій, в Комарнівській громаді, молодь буде мати місце, де вона зможе збиратись. Незалежно від того чи це буде комунальний заклад, чи іншої форми власності заклад, але вони будуть мати сучасну, доступну та безпечну інституцію, куди вони зможуть приходити в будь-який час»,  — зазначив т. в. о. директора Львівського обласного молодіжного центру Іван Сапса.

За словами Тараса Назарківа,  в.о. начальника відділу молодіжної політики управління молоді і спорту ЛОВА, створення мережі молодіжних центрів є одним з пріоритетних завдань для управління молоді та спорту на цей рік.

«Створення комунального молодіжного центру ми ставимо собі за мету, а далі все залежить від нашої ради. Приміщення у нас є, його наповнення спільно ми зробимо. Набагато краще, якщо молодь збереться в приміщенні молодіжного центру в культурній атмосфері, аніж шукатиме якихось альтернативних методів проведення часу. Тому створення молодіжного центру однозначно буде позитивом для нас усіх», — зазначив Ігор Черевичник, міський голова Комарно.

Переглядів: 0