У Кам’янка-Бузькому районі запрацювала сучасна швейна фабрика

17 березня, на базі підприємства із виготовлення меблів «Константа ЛТД», що у с. Дернів Кам’янка-Бузького району урочисто відкрили нову швейну фабрику.

Участь у відкритті взяв голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, представники районної влади, а також керівники та працівники підприємства.

«Розширення цього виробництва і відкриття нового цеху – хороший приклад доброї співпраці бізнесу і влади. Сьогодні держава для новостворених робочих місць повністю сплачує єдиний соціальний внесок за підприємство, що натомість дозволяє збільшити заробітну плату працівникам, - зазначив голова ОДА Олег Синютка. - Дуже тішить, що люди мають можливість працювати і отримувати гідну оплату тут, а не шукати заробітку закордоном».

Тут працевлаштують 45 швачок у дві зміни. Середньомісячна заробітна плата – 6250 грн.

Зазначимо, що товариство з обмеженою відповідальністю «Константа ЛТД»  заснували у 2011 році. Спеціалізація – заготовки для меблів. За 2016 рік підприємство реалізувало понад 21 тисячу комплектів фанери для меблів та частини з ДСП і ДВП та майже 5 тисяч комплектів чохлів для м’яких меблів, та експортували товарів на загальну суму майже 46 тисяч євро. Минулого року «Константа ЛТД» сплатила до бюджету 195 тис грн ПДВ, 115 тис грн єдиного соціального внеску, 150 тис грн єдиного податку та 40 тис грн податку на землю.

Переглядів: 1 362