У громадах Яворівщини запровадять електронну систему документообігу

Львівська ОВА ініціює запровадження системи е-документообігу в усіх територіальних громадах області. Саме для цього на обласному рівні передбачили регіональну програму «Цифрова Львівщина» з бюджетом в 4 млн гривень.

Сьогодні, 14 липня, у Яворівській РВА відбулася зустріч заступника начальника Львівської ОВА Олександра Кулепіна з керівництвом територіальних громад району та відповідальними у кожній раді за документообіг фахівців.

Зокрема, під час зустрічі заступник проінформував про переваги електронної системи документообігу, обговорили питання ліцензій для роботи в системі е-документообігу та головні моменти при запровадженні системи у громадах.

«Електрона система документообігу сьогодні полегшить роботи як територіальних громад, так і районних та обласної адміністрацій, а найголовніше економить час і гроші», – говорить Олександр Кулепін.

Робота в е-документообігу дає такі переваги:

• Економія коштів на купівлю паперу, картриджів, обслуговування принтерів
  • Швидкий пошук будь-яких документів в одному місці
  • Доступ до документів з будь-якої точки для працівників органу влади
  • Надійність збереження документів
  • Економія робочого часу на розповсюдження документів та обмін ними
  • Прозорість проходження документами всіх важливих етапів циклу їх візування.