У Гарнізонному храмі вшанували пам’ять захисників та захисниць України

За загиблих Героїв молились парафіяни храму, представники влади та громадськості, військовослужбовці.

Сьогодні, 29 серпня, Україна вшановує пам'ять захисників та захисниць, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.

Так, з цієї нагоди у Гарнізонному храмі св. Верховних апостолів Петра і Павла відбулась екуменічна молитва. Участь у ній взяли чисельні парафіяни храму, представники влади та громадськості, військовослужбовці.

Долучився до заходу начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

У соцмережах очільник області зазначив, що рівно вісім років тому відбулася одна із найтрагічніших подій в історії незалежної України – Іловайський котел. 29 серпня 2014 року Іловайськ мав стати “зеленим коридором” для українських військових, однак обернувся зрадою та сотнями загиблих, поранених, взятих у полон і зниклих безвісти.

“Сьогодні схиляємо голови перед захисникам України, для яких “зелений коридор” став червоним, та перед усіма полеглими Героями, які боролись за свободу й незалежність нашої держави. Усе, до чого торкається ворог, стає червоним, у крові, нахабно й терористично знищеним. Ми не пробачимо й не забудемо жодну смерть, вбивство і знущання. Ми помстимось і доведемо справу наших Героїв до кінця. Вічна пам'ять Захисникам України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України”,-  наголосив Максим Козицький.

Зазначимо, що 24 серпня 2019 року Президент України Володимир Зеленський підписав Указ про затвердження 29 серпня Днем пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. У цей день вшановуються військовослужбовці і учасники добровольчих формувань, які загинули, відстоюючи незалежність України.

Символікою цього дня є квітка соняшника.

Переглядів: 2