У Дрогобицькому районі триває реконструкція гуртожитків для внутрішньо переміщених осіб

З початком навчального року, особи, які мешкають у комунальних  приміщеннях закладів освіти, повинні знайти інше помешкання. Саме тому зараз у Дрогобицькому районі триває активна фаза облаштування гуртожитків, щоб внутрішньо переміщені особи змогли комфортніше почуватись у нових умовах проживання.

Дрогобицька районна військова адміністрація моніторить та інспектує процес реконструкції гуртожитків у Дрогобицькому районі.

Як повідомляє начальник  управління розвитку територій та інфраструктури Дрогобицької РВА Володимир Годяк, зараз усі ремонтні роботи  щодо облаштувань помешкань майже на стадії завершення. Робота ведеться оперативно та повинна бути завершена до середини серпня. Відтак вже незабаром ВПО зможуть поселитись у нових приміщеннях та облаштувати свій побут.

Гуртожитки для внутрішньо переміщених осіб облаштовують у Дрогобицькій, Бориславський, Східницькій та Меденицькій територіальних громадах. Кошти на облаштування гуртожитків виділено із державного бюджету — понад 32 мільйони гривень.

Нагадаємо, що зараз у державних комунальних приміщеннях Дрогобиччини мешкає 2001 особа ВПО.  Загалом від початку  повномасштабного російського вторгнення на Дрогобиччину приїхало  більше 35 тисяч внутрішньо переміщених українців та українок.

Переглядів: 0