У Дрогобицькому районі реформовують добровольчі формування

Під час повномасштабного російського вторгнення у п’яти територіальних громадах Дрогобицького району створили 6 добровольчих формувань територіальних громад (ДФТГ).

Їхнє основне завдання – це оборона району в умовах ворожої російської агресії. Проте зараз у алгоритмі роботи ДФТГ відбуваються певні зміни.

Відтак ці 6 добровольчих формувань територіальних громад Дрогобиччини реформують в одне на базі району. Про це напередодні зазначив начальник штабу територіальної оборони району Андрій Лучків в межах наради з керівниками держустанов, правоохоронних органів та силових структур району у Дрогобицькій РВА.

Командир єдиного на район добровольчого формування вже призначений, відтак зараз триває процес перепідписання контрактів з добровольцями.

Зазначимо, що добровольчі формування територіальних громад (ДФТГ) реформовують за наказом вищого командування ЗСУ.

Водночас Андрій Лучків також розповів про справи військових Дрогобицького батальйону територіальної оборони, котрі зараз виконують бойові завдання у східних та південних напрямках нашої країни. Загалом, ситуація стабільна, спостерігається позитивна динаміка, а українська армія  просувається далі, витісняючи ворогів із українських земель.

Переглядів: 0