У Дрогобичі за сучасною технологією зводять багатоквартирний будинок для 80 вимушених переселенців

Львівщина продовжує дбати про забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб. Окрім вже облаштованих модульних будинків, в області зводять нові житла. Наприклад, один з багатоквартирних будинків зводять у Дрогобичі.

Будується об’єкт за сучасною технологією каркасних споруд. Він матиме два поверхи і буде розрахований на 80 вимушених переселенців. Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

«Квартири матимуть індивідуальні санвузли, душові та кухні. Завдяки будівництву із дерев’яних каркасних споруд житло буде берегти енергію та швидко прогріватися взимку. Технологія, яку застосовують, дозволяє звести житло швидко, якісно і за помірну ціну. Відтак завершення робіт заплановане цьогоріч, до кінця вересня. Зараз тривають фундаменті роботи», - зазначив очільник області.

Він також зауважив, що першочергово житло передбачене для багатодітних сімей, сімей з дітьми, осіб пенсійного віку, домівки яких зруйновані або непридатні для проживання через воєнні дії.

«Працюємо у кількох напрямах, щоб забезпечити житлом людей, які втратили домівки через загарбницькі дії росії. Наприклад, у Дрогобичі ремонтують один із гуртожитків, щоб створити додаткові місця для проживання ВПО. Дякую за зусилля волонтерському руху «Будуємо Україну Разом» та підтримку міжнародному партнеру Solidarités International. Вдячний усім, хто відгукується на заклики та звертається з власними ініціативами. Відбудуємо Україну», - додав Максим Козицький.

Якщо ви хочете отримати квартиру, звертайтесь у департамент міського господарства Дрогобицької міської ради.

Переглядів: 0