У Дрогобичі розробили та презентували туристичну онлайн-мапу «Дрогобич плюс»

«Дрогобич плюс» – це онлайн карта, на якій розміщені усі туристичні локації Дрогобича та територіальної громади з короткою інформацією про них.

Ідея створення карти туристичної привабливості міста була ще до повномасштабного вторгнення росії. А з початком активного приїзду внутрішньо переселених осіб цю ідею втілили в життя.

Окрім туристичних принад на карту також нанесено адреси закладів харчування, де можна посмакувати крафтовою їжею, інформацію про громадський транспорт чи велопрокат.

«Ми хотіли створити таку загальну карту нашої громади, щоб гості міста, та й місцеві могли пізнати для себе туристичні локації нашого регіону. Також ця карта допоможе розвивати туризм не лише у місті, а й у всій громаді та затримати увагу туриста на довгий час. Ще одною перевагою карти є те, що вона не лише про місця, але й містить багато корисної інформації для тих, хто вперше до нас приїхав» - зазначає керівниця відділу креативних індустрій Яна Коник.

Карта наразі доступна в онлайн форматі (див. в галереї). Друкований варіант невдовзі з’явиться у Туристично-інформаційному центрі Дрогобича.

Переглядів: 0