У День професійного свята Максим Козицький подякував усім працівникам енергетичної промисловості країни

Щороку 22 грудня в Україні відзначають День енергетика.

Неабиякого значення це професійне свято набуло в умовах повномасштабного вторгнення росії, коли окупанти, намагаються залишити українців без світла, атакуючи критичну інфраструктуру усієї країни.

Привітання та подяку усім працівникам енергетики та електротехнічної промисловості України висловив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

«Тисячі енергетиків по всій Україні недосипають, працюють понаднормово, ризикують життям, щоб відремонтувати енергооб‘єкти, які атакував ворог, й повернути людям світло. Тільки-но досягнуть результатів, poсiйcькі теpopисти знову завдають ударів. Дочекавшись закінчення повітряної тривоги, воїни енергетичного фронту починають все спочатку. І так день за днем.

Сьогодні весь український народ вітає енергетиків із професійним святом та дякує за їхню роботу. Цьогоріч ми відчули її важливість як ніколи. Дякуємо за те, що робите все можливе, а часом і надможливе, щоб світло було у кожній домівці.

Вічна пам’ять тим енергетикам, які загинули під час виконання своїх обов'язків та захищаючи нашу державу на полі бою», - очільник Львівщини.

Переглядів: 0