У Червоноградському районі ремонтують дорожнє покриття

На Червоноградщині провели роботи з ліквідації аварійної ямковості доріг державного значення Р-15 Ковель-Володимир-Волинський-Червоноград-Жовква. Роботи проведені на відрізку дороги від міста Великі Мости до села Сілець.

Також ремонтники провели роботи на шляху Т-14-08 Хоробрів-Угринів, що знаходиться на території Сокальської територіальної громади, в тому числі і ремонт дорожнього покриття даної дороги на мості через річку Варяжанка в с.Угринів.

Балансоутримувачем цих доріг є Служба автомобільних доріг у Львівській області, зокрема роботи виконані підрядною організацією ТзОВ «Автомагістраль-Південь» коштами державного бюджету на експлуатаційне утримання доріг.

Водночас проведено роботи з ліквідації аварійної ямковості на дорозі загального користування місцевого значення С141301 Радехів-Ганунин (об’їзна м.Радехів) на території Радехівської територіальної громади.

Балансоутримувачем цієї дороги є Департамент дорожнього господарства Львівської ОДА, роботи виконані підрядною організацією ТзОВ «Шляховик-Т» коштами обласного бюджету на експлуатаційне утримання.

Переглядів: 2