У Червонограді відбулись консультації із зацікавленими сторонами щодо просторового планування

Обговорювали перспективи та механізм розроблення комплексного плану для Червоноградської територіальної громади

Подія стала восьмою у циклі зустрічей, що проводяться у межах проєкту «Підтримка структурних змін у вугільних регіонах України», який впроваджується в Україні  Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ). Серед учасників – представники регіональних та місцевих органів влади, неурядових організацій, шахтарських профспілок, бізнесу, а також фахові експерти.

«Ми розглянули актуальний стан справ із містобудівною документацією району, уважно вислухали найближчі плани та побажання щодо стратегічного розвитку громади, поділилися власним баченням та ідеями і, врешті, домовились, що далі спільно працюватимемо над підготовкою технічного завдання для проведення топогеодезичної зйомки. Власне, це і стане першим конкретним кроком на довгому шляху розроблення та затвердження комплексного плану Червоноградщини», – зазначила директорка департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської ОВА Олена Василько.

Теми, які обговорювали раніше, стосувалися якості життя, економіки, молоді, профтехосвіти. За результатами консультацій вдалося розпочати дев’ять проєктів, провести три засідання робочих груп, напрацювати структуру плану дій стратегічної трансформації. У найближчих планах – консультації щодо екологічної ситуації в громаді, мобільності та безбар’єрності.