У Червонограді тривають ремонтні роботи у гуртожитку, де мешкатимуть ВПО

Вартість ремонту – майже 15 млн грн.

Гуртожиток в Червонограді, в якому будуть проживати ВПО, один з наймасштабніших об’єктів, ремонт якого департамент економічної політики Львівської ОВА реалізовує за кошти обласного бюджету.

Читайте також: На Львівщині створюють умови для проживання працівників релокованих підприємств

Тут вже завершили ремонтні роботи на 4 та 5 поверхах та створили 150 місць для ВПО.

Тривають внутрішні роботи на 3 поверсі: улаштували електромережі, встановили радіатори, замінили вікна та двері. Відтак, найближчим часом тут створять ще 75 місць.

Вартість ремонту 14,8 млн гривень, з яких 2 мільйони – кошти бюджету Червоноградської міської ради.

«Ми - перша область, яка запустила обласну програму саме по ремонту будівель для проживання ВПО, бо це значно дешевше ніж будувати з нуля, не збільшує кількість «довгобудів», яких більш ніж достатньо ще з 90-х років, покращує умови проживання і для студентів»,-  зазначили у департаменті економічної політики.

Нагадаємо, що загалом у межах Програми реалізації пріоритетних інфраструктурних проєктів у Львівській області заплановано відремонтувати 25 об’єктів, що забезпечить створення майже 3 тисяч додаткових місць для проживання ВПО та працівників релокованих підприємств. Загальний обсяг фінансування з обласного бюджету складає 157,3 млн грн.