У Червонограді презентували виставку «Святі покровителі Нескорених», започатковану Львівським музеєм історії релігії

На 14 тематичних інформаційних банерах розповідається про події російсько-української війни.

Днями відбулось урочисте відкриття виставки Львівського музею історії релігії «Святі покровителі Нескорених» за участі директора музею Ореста Малицького та завідувачки експозиційного відділу Руслани Бобряк.

На кожному банері зображено небесного покровителя України, народу, українського війська тощо (Пресвята Богородиця, св. Михаїл, св. Архангел Гавриїл та ін.). Ці зображення поєднані з документальними фотографіями теперішньої війни.

Виставку підготували на основі пам’яток з колекцій Львівського музею історії релігії, його Червоноградської філії і світлин, зроблених на війні, в тилу українськими військовими, кореспондентами, польськими й іспанськими фотографами.

Чотирнадцять тематичних інформаційних банерів експонували в Червонограді за адресою: вул. Богдана Хмельницького 18 — навпроти Монастиря Святого Юра. Далі виставку перенесуть у Палац Потоцьких.

У презентації виставки взяли участь заступниця начальника Червоноградської РВА Ірина Наливайко, старший офіцер відділу морально-психологічного забезпечення військової частини Т0910, підполковник Юрій Савчук, особовий склад військової частини та представники місцевої влади.

Червоноградська РВА

Переглядів: 3