У Червонограді облаштують молодіжний центр вартістю понад 2 млн гривень

Ремонт приміщення проводять за підтримки німецького благодійного фонду «Фонду Мерклє в Україні».

У Червоноградському Народному домі розпочався ремонт приміщення, де облаштують Молодіжний центр за підтримки німецького благодійного фонду «Фонду Мерклє в Україні». Про це повідомив очільник Львівської ОВА Максим Козицький.

Молодіжний центр розташують на другому поверсі будівлі – тут створять ігрову кімнату з більярдом, аерохокеєм, настільним тенісом, для перегляду фільмів та презентацій встановлять проектор. Також планують облаштувати спальні місця, кухню з необхідним приладдям, кімнату для керівників та душові. Саме в молодіжному центрі проживатимуть учасники творчих колективів, які приїздитимуть до Червонограда з інших країн та міст.

Проєкт передбачає частковий ремонт фойє на першому поверсі Народного дому, зокрема заміну освітлення, монтаж натяжної стелі, встановлення нових вікон. А це, в свою чергу,  простір для проведення різноманітних заходів для учасників будь-якого віку, зокрема: хореографічні майстер-класи, музичні вечори, інтеграційні проєкти для ВПО.

Бюджет ініціативи – 2 720 000 гривень. Проєкт реалізують завдяки фінансовій підтримці «Фонду Мерклє».

Довідково:

Понад 20 років Народна вокальна студія «Червона рута» під керівництвом Іванни Ейхорн, директора Народного дому, співпрацює із Благодійним фондом «Фонд Ренати Мерклє». Колектив на запрошення німецької сторони щорічно їздить з концертами до Німеччини. Під час останнього візиту учасники отримали 22 тисячі євро, які Фонд надав для створення культурного молодіжного центру. Зазначена сума була лише частиною коштів, а весь проєкт реалізовується за фінансування Німецького благодійного фонду Ренати Мерклє і Фонду Мерклє в Україні.

Переглядів: 0