У Червонограді мобільні бригади надаватимуть безкоштовно медичні послуги мешканцям та ВПО

З 15 до 17 червня у Червонограді, за адресою проспект Шевченка, 15 (намет біля центрального парку) чергуватимуть мобільні медичні бригади зі Шпиталь Шептицького.

Мешканці громади та внутрішньо переміщені особи зможуть звернутися до таких медичних фахівців: лікар-терапевт та/або сімейний лікар (первинний огляд пацієнтів та скерування до вузькопрофільного спеціаліста за потреби), психолог (психологічна консультація і допомога, робота з психологічними травмами, ПТСР, тривожністю та депресією), лікар з медицини невідкладних станів (запис електрокардіограми, невідкладна допомога на місці огляду і при потребі транспортування до найближчого лікувального закладу)

Всі доступні послуги надаватимуть безкоштовно. Також є можливість вакцинації від Covid-19.