У Будинку воїна відбувся мистецький вечір, приурочений річниці від початку повномасштабної війни

Сьогодні, 24 лютого, минає рівно рік від початку повномасштабного російського вторгнення на територію незалежної України. З нагоди річниці у львівському Будинку воїна відбувся мистецький вечір «365. Як звучить незламність».

Розпочали захід з виконання Державного Гімну та хвилиною мовчання за усіх новітніх українських Героїв, усіх борців за свободу упродовж останніх дев’яти років війни проти російського терору.

Програму мистецького вечора склали патріотичні пісні у виконанні Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Серед виконаних пісень: «Україна переможе», «Вперед брати», «У мене немає дому», «Доброго вечора, ми з України», «Stefania».

За участі музиканта Shumei пролунали також не менш відомі українські пісні «Мальви», «Там, біля тополі» та написана у час великої війни пісня «Тривога».

Опісля відбулась презентація виставки 22 фронтових портретів авторства Василя Бичка. Художник став до лав добровольчого формування «Карпатська Січ». З 7 березня він брав участь в боях із захисту Києва та міста Ірпінь, а також воював на передових позиціях на Харківщині. Більшість творів автора написані в окопах.  Василь Бичко зобразив портрети побратимів, військових журналістів, захисників, з якими стояв пліч-о-пліч у бою.

Цей вечір не лише згадка про рік української незламності, це також нагадування про те, що повсякчас українцям допомагала пройти усі випробовування рідна пісня.

Переглядів: 3