У Будинку воїна відбулася зустріч молоді «Галицький Авангард»

У межах зустрічі представників молодіжних організацій відзначили подяками начальника Львівської ОВА.

Сьогодні, 22 грудня, у львівському Будинку воїна відбулася ювілейна десята зустріч молоді «Галицький Авангард» - традиційний підсумковий захід управління молоді та спорту Львівської ОВА.

Учасниками заходу стали майже 90 представників молодіжних організацій Львівщини.

Метою зустрічі є підведення підсумків року, що завершується, налагодження подальшої співпраці між управлінням молоді та спорту та молодіжними організаціями Львівщини, визначення пріоритетів для реалізації майбутніх спільних проєктів.

Цьогорічний «Галицький Авангард» відбувся у патріотичному дусі, адже цей рік змінив кожного - основна статутна робота молодіжних організацій була змінена та направлена на волонтерську діяльність, багато активної молоді пішло захищати нашу країну на фронт і серед них є ті, хто віддав своє життя.

Під час заходу заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко та начальник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім’як вручили представникам молодіжної спільноти області подяки від очільника Львівщини – за вагомий внесок у розвиток молодіжної політики на Львівщині, активну громадську діяльність та з нагоди десятої ювілейної зустрічі «Галицький Авангард».

«Українці – непоборна нація, адже у нас змалечку, від дідів-прадідів закладається сила волі та ідентифікація того, ким ми є. Без цього неможливо гідно виростити дитину, без цього неможливо стати гідним українцем. Сьогодні українська молодь, і ви зокрема, вітаєтесь гарною українською мовою, несучи правильні меседжі у світ. Сьогодні серед молоді чимало лідерів, які ведуть за собою інших, є прикладом, продукують правильні інноваційні та сучасні рішення. Молодь – наше сьогодення та майбутнє, ви ті, хто  вже сьогодні багато робить, а може ще більше. Ведіть за собою, не бійтесь, помиляйтесь, але продовжуйте йти і вести, пробуйте, досягайте успіху і діліться ним  з іншими. А ми будемо всіляко вас у цьому підтримувати»,- зазначив Іван Собко.

Відзнаки начальника Львівської ОВА отримали:

  •         Ростислав Радиш - волонтер, керівник громадської організації «Центр Об’єднаних Рішень»;
  •         Іван Чубукін - проєктний менеджер департаменту проєктів Української Академії Лідерства;
  •         Олег Малець - директор мережі молодіжних просторів «ТВОРИ!»;
  •         Андрій Голодрига - референт з патріотичного виховання громадської організації «Велика держава»;
  •         Павло Геник - волонтер, член Львівської Крайової Організації «Молодий Народний Рух»;
  •         Ірина Сидоряк - рятувальниця та тренерка з першої домедичної допомоги в Мальтійській службі допомоги.

Також подяками відзначили Львівську обласну організацію «Спілка Української молоді в Україні», ГО «Молодіжний Націоналістичний Конгрес - Львів», ГО «Центральна Школа Бойового Гопака», Львівської обласної організації «Спадщина», ГО «Ідея».

Переглядів: 0