У Будинку офіцерів відзначили нагородами військових журналістів

До Дня журналіста сьогодні у Львові, у Будинку офіцерів подяками та нагородами відзначили військових журналістів, а також вручили матеріальну допомогу сім’ям загиблих кореспондентів.

Заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко вручив подяки від голови Львівської ОВА Владиславу Якушеву та Антону Мироновичу.

«Сьогодні ми вперше відзначаємо це свято у час війни. Робота журналістів у складний для держави час, як і багато інших професій набувають нового значення. Ви захищаєте інформаційну сферу. І часто для цього ризикуєте власним життям. Хотів би особливо відзначити військових журналістів, які доносять правду з так званого «нуля», спростовуєте фейки і не дозволяєте розганяти «зраду». З цієї нагоди маю за честь вручити подяки від голови Львівської обласної військової адміністрації», - зазначив Іван Собко.

У заході також взяли участь голова Держкомтелерадіо України Олег Наливайко, голова Львівської спілки журналістів (ЛОО НСЖУ) Ярослав Климович, представники ЗМІ, родини загиблих журналістів із Львівщини.

Фото Йосипа Марухняка

Переглядів: 0