У Бродах стартував спортивний проєкт «Давай грай»

Під час війни найбільше страждає найвразливіша категорія населення – діти. Саме вони зазнають труднощів соціального і психоемоційного характеру, пов’язаних зі зміною середовища проживання та звичного кола спілкування. Саме заняття спортом є одним із способів адаптації та психологічної підтримки дітей.

Дитячий тренер з Попасної, що на Луганщині, Олексій Максимовський започаткував безкоштовні заняття дитячої секції з футболу в місті Броди. Керівництво Бродівської ОЗЗСО І-ІІІ ст. №3 надало футбольні поля для тренувань де тричі на тиждень відбуваються заняття: в понеділок, середу та п’ятницю.

«Завдяки нашим Збройним Силам діти на тренуваннях хоча б на декілька годин повертаються у своє безтурботне дитинство. Дивлячись на наших прекрасних дітей переконуєшся, що перемога точно буде за нами!», - наголосив Олексій Максимовський.

Загалом до занять футболом залучено понад 90 дітей віком 6-12 років, з них 10 юних футболістів із Харкова, Одеси, Києва, Малої Каховки та 5 дівчат. В майбутньому планують додатково відкрити секцію для дівчаток 5-8 років.

Переглядів: 0