У березні область прийматиме чемпіонат України з гірських автоперегонів

Упродовж 24-26 березня на території Дрогобицького району та м. Трускавця відбудуться перший та другий етапи Чемпіонату України з гірських автоперегонів. Конкуренцію українським екіпажам складуть і спортсмени з Польщі.

Про це повідомили в управлінні фізичної культури та спорту Львівської ОДА.

Про організацію змагань із гірських автоперегонів йшлось у середу, 1 березня, під час засідання організаційного комітету у Львівській ОДА.

На нараді обговорили необхідність дотримання належної безпеки глядачів та учасників автоперегонів, підготовку траси змагань у Дрогобицькому районі та Трускавці, безперешкодний перетин учасниками змагань з Польщі кордону України та митне оформлення екіпажів машин. Також йшлось про обладнання спеціальних фан-зон, посилення патрулювання та дотримання громадського порядку в місцях проведення автоперегонів, зміни в розкладі руху пасажирського транспорту тощо.

Урочисте відкриття чемпіонату України з гірських автоперегонів відбудеться 24 березня на центральній площі м. Трускавця.  Із програмою змагань можна ознайомитись тут.

Контактна особа: директор Галицького Автомобільного Клубу Сергій Єженков (тел. 067 455 34 44).