У Бердихові на Яворівщині відбувся VI районний фестиваль «Відкриті уроки футболу»

Сьогодні у Міжнародний день захисту дітей на шкільному стадіоні села Бердихова Новояворівської територіальної громади відбувся VI районний фестиваль «Відкриті уроки футболу» серед команд хлопців і дівчат 2010 року народження та молодших.

У фестивалі взяли участь 14 команд Яворівського району.

120 дітей мали можливість під наглядом досвідчених тренерів та гравчинь ФЖК «Янтарочка» м. Новояворівськ навчитись перших навикам гри у футбол та удосконаливати свою майстерність. Крім цього, діти брали участь у різних іграх та весело провели час.

Перший заступник голови Яворівської РВА Володимир Дзюнька та заступник голови Яворівської РВА Андрій Тиндик привітали юних спортсменів та вручили їм подарунки.

«Наші діти – це наше майбутнє. Приємно спостерігати скільки молоді тягнеться до спорту. Сьогодні хочу всім вам побажати мирного неба, міцного здоров’я та Божої опіки!» - зазначив Володимир Дзюнька.

Організатори заходу: Асоціація футболу Яворівського району та Львівська асоціація футболу за підтримки начальника Яворівської РВА Ярослава Коминського, голови районної ради Миколи Романюка та голови Новояворівської міської ради.

Яворівська РВА

Переглядів: 1