У 78-мі роковини смерті праведного Митрополита Андрея Шептицького на Святоюрській горі молитовно вшанували його пам’ять

В Архикатедральному соборі Святого Юра Архиєпископ і Митрополит Львівський УГКЦ Ігор (Возьняк) очолив Божественну Літургію за прославу, тобто зачислення до лику блаженних, праведного Митрополита Андрея.

Пам’ять митрополита Андрея також вшанували заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко та заступниця директорки департаменту з питань культури національностей те релігій Львівської ОВА Тетяна Плугатор. Учасники Літургії поклали квіти та запалили лампадки біля могили у крипті собору.

«Походження із графського роду та багатий спадок не вплинули на чистоту духу Митрополита Андрея. Усі таланти від Бога він зумів прийняти та примножити, при цьому не закопав у землю жодного Божого дару. Він став талановитим новатором свого часу не лише в релігійному житті, але й у державотворчій сфері. Його життя є постійним жертовним служінням кожному незалежно від національної чи конфесійної приналежності.

Праведний Митрополит Андрей був правий, коли казав, що «спільне добро чинить із людей одне тіло, а якраз те спільне добро є основою всякої любови». Маючи за приклад життя Митрополита, орієнтиром для кожного повинне бути жертовне служіння один одному та взаємна підтримка, особливо у воєнний час», – зазначив Іван Собко.

Переглядів: 0