У 59-ти громадах області виконали планові показники бюджету за вісім місяців

59 громад Львівської області виконали планові завдання зі сплати податків до загального фонду бюджету області за період січень-серпень цього року.

Водночас 14 громад не забезпечили такого виконання: Новокалинівська, Рудківська, Белзька, Добросинсько-Магерівська, Добротвірська, Журавненська, Козівська, Львівська, Моршинська, Перемишлянська, Самбірська, Сколівська, Стрийська і Яворівська ТГ.

Як розповів директор департаменту фінансів Львівської ОДА Олег Демків, уперше за останні місяці кількість територій, де не виконали планові показники, зросла.

«Зауважуємо, що недостатньо високий рівень виконання річного плану, окрім згаданих територій, має місце у Великомостівській, Бібрській, Жовківській та Стрілківській громадах», - зазначив Олег Демків.

Він також додав, що п’ять територіальних громад виконали планові показники більше ніж на 100%, зокрема:

1. Підберізцівська – 136,1%.
  2. Славська – 120,6%.
  3. Судововишнянська – 117,8%.
  4. Меденицька – 116,2 %.
  5. Гніздичівська – 115,5%.