У 184-му Навчальному центрі відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Дня Збройних Сил України

У переддень відзначення 26-ї річниці Дня Збройних Сил України у 184-му Навчальному центрі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулись урочисті заходи з нагоди святкування дня Збройних Сил України. Аби привітати військовослужбовців з нагоди свята прибули меценати, волонтери, друзі і партнери 184-го Навчального центру, а саме керівництво Яворівської районної ради та Яворівської районної державної адміністрації, міські голови міста Яворів та міста Новояворівськ, представники духовенства, а також приватний підприємець БОЙКО Василь Васильович, депутат Яворівської районної ради АНДРЕЙКО Віталій Васильович та голова Всеукраїнського Союзу українок ХОМИК Ореслава Василівна.
Відкриваючи свято, заступник начальника 184-го Навчального центру з морально-психологічного забезпечення полковник Володимир БЕЗБОРОДОВ нагадав гостям церемонії про головні здобутки 184-го Навчального центру та Збройних Сил України в цілому і привітав усіх зі святом. Згадуючи полеглих у боях побратимів, присутні вшанували їх хвилиною мовчання.
Згодом представники державної влади та місцевого самоврядування привітали військовослужбовців з Днем Збройних Сил. За вірність Військовій присязі, за особисту мужність та високий професіоналізм виявлений під час захисту державного суверенітету і територіальної цілісності України. Також, з нагоди свята кращих військовослужбовців та представників громадських організацій було відзначено грамотами та пам’ятними альбомами 184-го Навчального центру та заохочено цінними подарунками.
Завершився захід концертом за участі відомого гурту «Будьмо» та інших солістів, які заспівали багато милозвучних українських пісень. В свою чергу присутні у залі подякували колективу гучними оплесками та похвальними вигуками.

Джерело: https://www.facebook.com/184edcentr/?hc_ref=ARRqz4wnwxGBpW9L6H3xikOJfxnVwJ4Ic04hULlEDJ3tZqFvp34jNSyBPZt0m62leW0

Переглядів: 101