ТзОВ «Фуджікура» пропонує стабільну роботу, конкурентну зарплату та кар’єрний ріст

Одним із найбільш дієвих засобів мобільного та якісного укомплектування вільних робочих місць є організація та проведення міні-ярмарків вакансій. Так, днями у Яворівському районному центрі зайнятості фахівці держустанови запросили безробітних на зустріч з представником ТзОВ «Фуджікура Аутомотів Україна». Японська компанія, яка спеціалізується на виготовленні електричного обладнання для автомобілів, у 2014 році відкрила на теренах Яворівщини завод і відтоді забезпечує краян офіційним заробітком.

Під час масового заходу спеціаліст з підбору персоналу Анастасія Задорожня ознайомила незайняте населення з технологічним процесом виробництва, режимом роботи підприємства, розповіла про умови оплати праці, складові соціального пакету, транспортне забезпечення та додаткову винагороду розміром у 2500 гривень за працевлаштування друга. Мешканцям віддалених населених пунктів корпорація пропонує безкоштовне житло у Львові.

Для того, аби трудитися у ТзОВ «Фуджікура» не обов’язково мати освіту, адже усі необхідні знання та вміння потенційні кандидати отримують під час оплачуваного навчання та стажування на виробничій лінії. Тим, хто справлятиметься з обов’язками та виконуватиме усі плани і завдання, іноземна фірма обіцяє швидкий кар’єрний ріст.

Наприкінці ярмарку п. Анастасія відповіла на запитання присутніх, поділилася роздавальним матеріалом і запросила усіх охочих спробувати себе у новій сфері, долучившись до дружнього колективу міжнародної компанії.

Переглядів: 887