Тиск України та світу на державу-терориста триватиме – вечірнє звернення Президента Володимира Зеленського

Учора, уперше за 32 роки, Україну відвідала делегація високого рівня із Саудівської Аравії.

Так, вчора, 26 лютого, український Президент зустрівся із міністром закордонних справ Королівства Саудівська Аравія. Це Перший офіційний візит такого рівня представника цієї держави.

Для українців це приносить конкретний і чутливий результат, зокрема в тому, що стосується звільнення полонених.

Як зазначив Володимир Зеленський, це черговий знак поваги до України, до нашої незламності й міцності. Окрім того, минулого тижня низка світових лідерів та країн висловили свою підтримку Україні.

«Понеділок – лідер Сполучених Штатів Америки в Києві, Президент Джо Байден. Директорка Міжнародного валютного фонду у Києві.

Вівторок – голова уряду Італії Джорджа Мелоні в Києві. І потужна делегація від Конгресу США – представники Республіканської партії – теж у Києві.

Середа – розмова з Прем’єр-міністром Британії Ріші Сунаком. Перша в історії двосторонніх відносин розмова з Президентом Уганди. Розмова з Президентом Пакистану. Розмова з Президентом Естонії.

Четвер – Прем’єр-міністр Іспанії Санчес у Києві. Розмова з Президентом Єгипту. Візит представників глобальної парламентської мережі «Об’єднані для України». Це 13 парламентів країн Європи та Європарламент. Нарешті історично вагоме голосування Генасамблеї ООН за нашу резолюцію щодо миру й територіальної цілісності нашої держави. 141 держава – за!

П’ятниця, річниця незламності, – Прем’єр Польщі Моравецький у Києві і «Леопарди», сучасні бойові танки – в Україні. Результат, на який ми працювали багато-багато місяців. Зустріч лідерів держав «Великої сімки» і участь України в цьому засіданні. Україна за рік стала традиційним учасником топових міжнародних форматів», - розповів Президент України.

Учора Президент також  провів онлайн-зустріч з представниками українського телебачення, українського телевізійного марафону «Єдині новини» з приводу річниці марафону. Під час зустрічі обговорили  посилення інформаційної роботи нашої держави й суспільства. Особливо це стосується тих частин світу, де наша дипломатія довгими десятиліттями з різних причин не була представлена.

«І зараз ми маємо зробити так, щоб інформаційно й дипломатично ми були максимально потужними. Щоб позиція України була абсолютно зрозумілою в усіх частинах світу. Це важливо в нашій роботі із забезпечення деокупації території, наших активних дій, які ми плануємо.

Що більше знають про Україну, що більше розуміють Україну, то більше підтримують Україну. І то ближчою стає наша перемога», - зазначив Володимир Зеленський.

Він також подякував всім – кожному й кожній, – хто працює в марафоні, хто створює інформаційний фундамент нашого національного єднання.

Президент у зверненні нагадав, що 26 лютого відзначають День спротиву окупації Криму та Севастополя. Володимир Зеленський наголосив, що у 2014-му році російська агресія розпочалася саме із захоплення Криму, і додав, що логічно, що звільненням Криму поставить  історичну крапку в будь-яких намаганнях росії ламати життя українцям та всім народам Європи, Азії, на підкорення яких Кремль колись претендував.

Президент також подякував військовим  зі 110-ї окремої механізованої бригади, які учора збили черговий ворожий літак під Авдіївкою.

Окрім того, Володимир Зеленський повідомив про нові рішення нашої держави щодо санкцій проти тих, хто причетний або допомагає росії вести війну і знищувати життя та людей.

«Підписав три укази для реалізації рішень РНБО. Проти тих росіян, хто причетний до викрадення українських дітей. Проти тих представників російської сфери спорту, які намагаються поставити спорт на службу агресії. І проти тих, хто допомагає тримати структури найманців у Росії для війни проти України й усіх вільних людей.

Тиск України продовжиться. Тиск світу на державу-терориста продовжиться», - резюмував Президент.

Переглядів: 2