Твій внесок у Перемогу: українців закликають свідчити про злочини російських окупантів для відновлення справедливості

Відсьогодні, 1 листопада, в Україні стартує комунікаційна кампанія, до якої долучається Мінреінтеграції на чолі з Віцепрем’єр-міністром України Іриною Верещук. Ініціатором виступає Офіс генерального прокурора України.

Мета - невідворотність відповідальності та справедливе покарання для тих, хто на нього заслуговує. Проєкт #YourStoryYourWeapon дозволить зібрати базу доказів для українських і міжнародних судів.

«Якщо ви стали жертвою злочину росіян, не мовчіть. Повідомте правоохоронцям про те, що з вами сталося. Ваша інформація допоможе встановити справедливість та притягти злочинців до відповідальності», - сказав Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

Офіційна реєстрація свідчень дасть право на матеріальну компенсацію за заподіяну шкоду.

«Ми забезпечимо вашу безпеку. Про те, що сталося з вами чи на ваших очах, знатимуть лише правоохоронці та суд. Будь ласка, не мовчіть! Допоможіть прискорити Перемогу. Ворог відповість і заплатить!», - зауважила Віцепрем’єрка Ірина Верещук.

Партнери: Міністерство закордонних справ України, Офіс Уповноваженого Верховної Ради з прав людини, органи прокуратури країн Спільної слідчої групи - Естонії, Латвії, Литви, Польщі, Румунії, Словаччини.

Переглядів: 0