ЦНАПи Львівщини від початку року надали понад пів мільйона послуг

Попри війну та пов’язані із нею труднощі на Львівщині постійно збільшується кількість місць надання адміністративних послуг у громадах, зокрема центрів надання адміністративних послуг.

За цей рік у Львівській області створили 6 центрів надання адміністративних послуг, а також 1 мобільний ЦНАП, який обслуговує кілька громад Яворівського району.

"За дев'ять місяців цього року ЦНАПи Львівщини надали понад 507 тисяч послуг. Розвиток мережі ЦНАП сприяє покращенню доступності, зручності та наближенню послуг до мешканців населених пунктів. Центри постійно вдосконалюють свою роботу та розширюють перелік адмінпослуг", - повідомили в управлінні з питань цифрового розвитку Львівської ОВА.

Також у ЦНАПах можна поділитися цифровими документами через Дію.

"Можливість шерити документи за допомогою застосунку Дія – це новітній спосіб надання копій цифрових документів. Це збільшує ефективність роботи ЦНАПу і скорочує час на обробку та перевірку документів заявників. Застосунок Дія надає можливість ділитися копіями цифрових документів, а також перевіряти їх дійсність у декілька кліків", - додали в управлінні.

Переглядів: 0