ЦНАПи Львівщини цьогоріч надають на 30% більше послуг у порівнянні з минулим роком

Попри повномасштабне вторгнення військ рф мережа центрів надання адміністративних послуг Львівської області зростає, а кількість послуг, які вони надають, лише збільшується.

Про це повідомив заступник начальника Львівської обласної військової адміністрації Олександр Кулепін.

«У цьому році одним з пріоритетів роботи команди Львівської ОВА є наближення послуг до мешканців. Ми хочемо, щоб наші ЦНАПи були єдиною точкою дотику громадянина до публічної влади та публічних послуг. Саме тому цьогоріч ми змогли показати неабиякий прогрес. ЦНАПи області в середньому можуть надати на 30% більше послуг за результатами оцінки третього кварталу 2022, порівнюючи з кінцем 2021 року. Дякую за плідну роботу в цьому напрямку керівникам та адміністраторам всіх ЦНАПів Львівщини, а також команді цифровізації адміністрації!», - наголосив Олександр Кулепін.

Від початку року ЦНАПи області надали понад пів мільйона послуг, а найбільш затребуваними є: реєстрація місця проживання, паспортні послуги, послуги соціального характеру (зокрема видача довідок про взяття на облік ВПО) та пенсійного забезпечення.

Нагадаємо, на Львівщині є майже дві сотні місць надання адміністративних послуг, а саме це: 58 ЦНАПів (у тому числі 5 Дія Центрів), 16 територіальних підрозділів ЦНАП та понад 100 віддалених робочих місць адміністраторів ЦНАП.