Центр ретинопатії передчасно народжених функціонує в обласній клінічній лікарні: як звернутися

Центр – єдиний у західному регіоні, що проводить оперативні втручання при такій патології.

«Найважливіше - рання діагностика і фахова допомога. Важливо усвідомити, що зволікати із цим захворюванням категорично не можна. Втрачається не лише дорогоцінний час, але й зір. А за пізнім зверненням- сліпота!

Команда нашого Центру ретинопатії завжди відкрита для професійної допомоги: обстеження, діагностика та в разі необхідності - оперативного втручання! У надскладних випадках, коли надії є вже дуже мало, ми використовуємо комбіноване лікування!», - наголошують медики Центру.

Якщо у передчасно народженої крихітки діагностовано ретинопатію першого чи другого ступеня, то відкладати візит до Центру ретинопатії в жодному разі не варто. Зазвичай, передчасно народжені діти мають відразу кілька соматичних захворювань та потребують паралельного лікування.

Офтальмологи Неонатального центру Львівської обласної клінічної лікарні:

  • Контактний телефон: +38(067) 672 27 21 - Зоряна Салабай, завідувач відділення інтенсивного та постінтенсивного лікування новонароджених.
  • Контактний телефон:+38(097) 914 18 80 - Ірина Музичка, лікар-офтальмолог відділення інтенсивного та постінтенсивного лікування новонароджених.
Переглядів: 0