Триває збір запитів на фінансування з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища

Департаментом екології та природних ресурсів здійснюється прийом та розгляд запитів для фінансування природоохоронних заходів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2023 році.

Аналізуючи подані документи, сформують перелік першочергових природоохоронних заходів, фінансування яких здійснюватиметься з обласного фонду ОНПС у 2023 році.

Це є додатком до Програми охорони навколишнього природного середовища Львівської області на 2021-2025 роки.

Основними завданнями програми, згідно яких формується перелік, є:

  • розвиток природно-заповідного фонду, збереження біологічного та ландшафтного різноманіття;
  • еколого-просвітницька діяльність;
  • зменшення обсягів скидання неочищених та недостатньо очищених стоків у водні об’єкти та поліпшення екологічного стану поверхневих вод басейнів рік Дністер, Західний Буг, Сян, Дніпро та ін.;
  • вирішення основних проблем, пов’язаних з екологічно безпечним збором,  зберіганням, утилізацією, переробкою та захороненням твердих побутових і промислових відходів;
  • охорона і раціональне використання земель;
  • охорона атмосферного повітря;
  • забезпечення участі міжнародних природоохоронних організацій із залученням коштів міжнародної технічної допомоги та іноземних інвестицій.

Запити на фінансування приймаються до 31 жовтня 2022 року.

Оксана Війтик, т.в.о. директора департаменту екології та природних ресурсів, зазначила, що цього року, зважаючи на воєнний стан та обмеження в використанні бюджетних коштів, природоохоронні заходи за кошти екологічного фонду не проводилися.

«Ми сподіваємось, що у наступному році ситуація зміниться і нам вдасться профінансувати з обласного фонду ОНПС першочергові природоохоронні заходи», – наголосила Оксана Війтик.

З деталями можна ознайомитися на вебсайті департаменту за посиланням: https://deplv.gov.ua/poryadok-podannya-zapytu-2/

Переглядів: 0