Триває подача дитячих малюнків на ІІ Всеукраїнський екологічний конкурс малюнка «Майбутнє планети у наших руках»

Цьогоріч темою конкурсу є «Вплив війни на природу України: наслідки та шляхи відновлення».

До участі запрошують дітей до 18 років у трьох вікових категоріях:

• дошкільнята та учні 1-4 класів;
  • учні 5-8 класів;
  • учні 9-11 класів.

За умовами конкурсу учасники мають можливість обрати тематичний напрямок роботи, а саме:

• вплив війни на природу України;
  • наше майбутнє – чисте й доглянуте довкілля;
  • скажемо «Ні» забрудненню Землі.

Зокрема, дітям потрібно підготувати малюнок формату А3 з назвою за обраним тематичним напрямом.

Виконувати конкурсну роботу можна будь-якими художніми засобами та техніками проте важливо пам’ятати, що зміст та жанр роботи має відповідати темі Конкурсу та містити авторське бачення покращення екологічної ситуації в Україні.

Конкурс проводиться у три етапи з 1 лютого до 22 квітня:

• перший — з 1 лютого по 5 березня — на місцевому рівні у територіальних громадах;
  • другий — з 6 по 20 березня — на обласному рівні;
  • третій (підсумковий) — з 21 березня по 22 квітня на загальнодержавному рівні у Національній бібліотеці України для дітей.

Детальніше про умови проведення ІІ Всеукраїнського екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети у наших руках» за посиланням.

Організаторами є Національна бібліотека України для дітей, Державна екологічна інспекція України, Національна спілка художників України, Громадська організація «Українська асоціація працівників бібліотек для дітей», Благодійна організація «Фонд Миколи Томенка «Рідна країна», народний депутат України IX скликання Олена Криворучкіна за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.