Триває конкурс стартап-проєктів для підприємців-початківців: дедлайн 16 серпня

Департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації у межах реалізації Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області проводить конкурс стартап-проєктів для підприємців-початківців з метою допомоги у започаткуванні та популяризації підприємницької діяльності, впровадження інновацій, створення нових напрямів або розширення вже існуючих видів діяльності.

Критерії для подачі стартап-проєктів:

- наявність нової інноваційної ідеї, на основі якої розвиватиметься новий продукт;

- при реалізації ідеї є можливість швидкого зростання компанії;

- відсутність достатнього фінансового ресурсу для реалізації ідеї.

Вимоги до суб'єктів, які можуть отримати безповоротну фінансову допомогу на реалізацію стартап-проєкту:

1) є зареєстрованою фізичною особою-підприємцем у Львівській області не більше трьох років, а також громадяни України віком від 18 років, зареєстровані у Львівській області та/або які мають намір розпочати і вести підприємницьку діяльність;

2) не має заборгованості із виплати заробітної плати та сплати податків;

3) конкурсанти-переможці, що на момент оголошення результатів Конкурсу не є зареєстрованими як фізичні особи-підприємці, зобов’язані провести відповідну реєстрацію для отримання коштів;

4) переможець конкурсу зобов’язується реалізувати стартап-проєкт у Львівській області, на який отримав фінансову підтримку, не пізніше ніж за 6 місяців з моменту її отримання.

Пакет необхідних документів для участі у конкурсі:

1) Стартап-проєкт згідно і формою (додаток 1).Загальний обсяг стартап-проєкту розвитку соціального бізнесу не повинен перевищувати 7 сторінок;

2) декларація доброчесності учасника (додаток 2);

3) виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР) для фізичних осіб підприємців;

4) довідка про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, що контролюються органами доходів і зборів для фізичних осіб підприємців.

Зазначені документи учасникам конкурсу необхідно подати до 16 серпня 2021 року у департамент економічної політики обласної державної адміністрації за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 419.

Безповоротна фінансова допомога на реалізацію стартап-проєкту надається в розмірі не більше 100 тис гривень.

Детальну інформацію також можна отримати за телефоном: 299-92-79.

1 / 1