Три сотні підприємств Львівщини представили у цьогорічному експортному каталозі

8 липня, відбулася презентація каталогу «Експортний потенціал Львівщини 2022». Це щорічне промоційне видання, в якому підприємцям області пропонують представити свою продукцію.

Його формує сектор з питань підтримки експорту департаменту економічної політики Львівської обласної військової адміністрації.

«Каталог видано двома мовами – українською та англійською. Цьогоріч на сторінках видання представили 300 підприємств Львівщини різних галузей промисловості: будівельна, деревообробна, легка, машинобудівна, меблева, металообробна, поліграфічна, харчова, хімічна промисловість. Також у нове видання додали ще одну галузь – послуги», – розповів директор департаменту економічної політики Львівської ОВА Степан Куйбіда.

Цьогорічне видання виходить лише в онлайн форматі.

Ознайомитися з Каталогом можна за посиланням.

«Поширення каталогу серед міжнародних партерів підвищує можливість доступу підприємств Львівщини на зовнішні ринки. А тому ми запрошуємо підприємства, орієнтовані на експорт, презентувати свою діяльність і таким чином розширювати можливості для подальшого розвитку», – зазначила керівниця сектору з питань підтримки експорту департаменту економічної політики Львівської ОВА Вероніка Бурда.

Сектор з питань підтримки експорту і далі приймає від експортоорієнтованих компаній Львівської області заявки на розміщення інформації у наступних редакціях каталогу.

Анкета-заявка доступна за посиланням.

Її, а також  4-6 якісних фотографій товарів, які виготовляє компанія, фото самого підприємства та логотип необхідно надіслати у сектор з питань підтримки експорту на пошту: exportservice.loda@gmail.com. Контактний телефон: +380 (68) 143 04 42.

Переглядів: 0